Krajský přebor II Východ 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 3. kola z 21. 11. 2021

Sokol Mistrovice – ŠK Svitavy B; 3 : 5

  1. Ježek J. (H) 1793 – Ďuriančík M. 1733          0:1
  2. Bouchal L. 1826 – Bulva F. 1695          1:0
  3. Řehák J. (H) 1782 – Maděra S. 1699          1:0
  4. Hanák V. 1529 – Křeček J. 1657          0:1
  5. Halbrštát K. 1591 – Moravec J. (H) 1514          0:1
  6. Bouchal T. 1589 – Kýr M. 1291          1:0
  7. Špinler B. 1401 – Pospíšil J. 1000          0:1
  8. Valenta R. 1540 – Vymazal M. 1253          0:1
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. Proplast Česká Třebová 3 2 1 0 7 16 : 8 12
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 3 2 1 0 7 15,5 : 8,5 11
3. TJ Slovan Moravská Třebová 3 2 0 1 6 16,5 : 7,5 15
4. ŠK Svitavy B 3 2 0 1 6 13 : 11 10
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 2 0 1 6 12 : 12 6
6. SK+Sokol Žamberk 3 1 1 1 4 14 : 10 10
7. TJ Spartak Letohrad B 3 1 0 2 3 8,5 : 15,5 5
8. ŠK Řetůvka 3 1 0 2 3 7 : 17 4
9. ŠO Horní Čermná 3 0 1 2 1 10,5 : 13,5 4
10. Sokol Mistrovice 3 0 0 3 0 7 : 17 6

Krajský přebor II Východ 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 2. kola z 7. 11. 2021

ŠK Svitavy B – ŠK Ústí nad Orlicí C; 3,5 : 4,5

  1. Ďuriančík M. 1733 – Šimek Z. 1921          1:0
  2. Bulva F. 1695 – Volf J. (V) 1975          0:1
  3. Maděra S. 1699 – Mareš P. (V) 1903          1/2
  4. Václavík P. (H) 1753 – Píše J. 1749          0:1
  5. Moravec J. (H) 1514 – Smola J. 1779          1:0
  6. Kýr M. 1291 – Kameník D. 1816          0:1
  7. Pospíšil J. 1000 – Glembek B. 1744          1/2
  8. Vymazal M. 1253 – Leksová S. 1708          1/2
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 2 0 0 6 10 : 6 5
2. Proplast Česká Třebová 2 1 1 0 4 9 : 7 6
3. ŠK Ústí nad Orlicí 2 1 1 0 4 8,5 : 7,5 5
4. TJ Slovan Moravská Třebová 2 1 0 1 3 10,5 : 5,5 10
5. SK+Sokol Žamberk 2 1 0 1 3 10 : 6 8
6. ŠK Svitavy B 2 1 0 1 3 8 : 8 5
7. TJ Spartak Letohrad B 2 1 0 1 3 7,5 : 8,5 5
8. ŠK Řetůvka 2 1 0 1 3 6 : 10 4
9. ŠO Horní Čermná 2 0 0 2 0 6,5 : 9,5 2
10. Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 4 : 12 3

Krajský přebor II Východ 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 1. kola z 17. 10. 2021

SK+Sokol Žamberk – ŠK Svitavy B; 3,5 : 4,5

  1. Holásek V. (H) 1877 – Ďuriančík M. 1703          0:1
  2. Havrlík P. 1815 – Bulva F. 1692          1/2
  3. Kalous T. 1854 – Václavík P. (H) 1713          0:1
  4. Mík T. (H) 1521 – Moravec J. (H) 1480          1/2
  5. Brdíček D. 1818 – Krušina A. 1552          1/2
  6. Martinec J. 1736 – Pospíšil J. 1000          0:1
  7. Kacálek K. 1789 – Brázda Z. 1362          1:0
  8. Kopal V. 1528 – Vymazal M. 1253          1:0
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Slovan Moravská Třebová 1 1 0 0 3 7 : 1 7
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 1 0 0 3 5 : 3 3
3. ŠK Řetůvka 1 1 0 0 3 4,5 : 4,5 3
3. ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 4,5 : 4,5 3
5. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 0 1 0 1 4 : 4 2
5. Proplast Česká Třebová 1 0 1 0 1 4 : 4 2
7. SK+Sokol Žamberk 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
7. ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
9. TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 3 : 5 1
10. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 1 : 7 1