Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 5. kola z 11. 12. 2022

Proplast Česká Třebová B – Svitavy C; 0,5 : 4,5

  1. Nikolinko A. 1118 – Jirek Z. (V) 1462        1/2
  2. Hudec J. 1125 – Brázda Z. 1408        0:1
  3. Tapušík E. 1136 – Bednář P. 1490        1:0
  4. Sixta K. 1087 – Kýr M. 1249       0:1
  5. Klatka M. 1418 – Mráz V. 1125       0:1
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 5 5 0 0 15 18 : 7 16
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 5 4 0 1 12 14,5 : 10,5 10
3. TJ Sokol Němčice 4 3 1 0 10 12 : 8 8
4. ŠO Sokol Městečko Trnávka 5 2 1 2 7 14,5 : 10,5 12
5. TJ Štefanydes Polička C 4 2 0 2 6 10,5 : 9,5 8
6. ŠK Choceň 4 2 1 2 6 10 : 10 8
7. SK Svitavy C 5 1 0 4 3 10,5 : 14,5 8
8. TJ Lanškroun C 4 0 0 4 0 7 : 13 4
9. Proplast Česká Třebová B 4 0 0 4 0 3 : 17 1

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 4. kola z 27. 11. 2022

ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička C; 1,5 : 3,5

  1. Pospíšil J. 1635 – Navrátil L. (V) 1734        1/2
  2. Kýr M. 1280 – Švanda R. (V) 1708        0:1
  3. Bohuňovská T. 1119 – Buchta M. 1617        1:0
  4. Vodička S. 1408 – Urban S. 1242       0:1
  5. Kouřil J. 1000 – Chmelová K. 1100       0:1
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 4 4 0 0 12 15 : 5 14
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 4 4 0 0 12 13 : 7 10
3. TJ Sokol Němčice 3 2 1 0 7 8,5 : 6,5 6
4. TJ Štefanydes Polička C 3 2 0 1 6 9,5 : 5,5 8
5. ŠK Choceň 4 2 0 2 6 10 : 10 8
6. ŠO Sokol Městečko Trnávka 4 1 1 2 4 10,5 : 9,5 9
7. TJ Lanškroun C 3 0 0 3 0 5 : 10 3
8. ŠK Svitavy C 4 0 0 4 0 6 : 14 4
9. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2,5 : 12,5 1

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 3. kola z 13. 11. 2022

TJ Štefanydes Polička D – ŠK Svitavy C; 3,5 : 1,5

  1. Stodola J. (V) 1759 – Vymazal M. 1581        1:0
  2. Smejkal J. 1678 – Brázda Z. 1384        1/2
  3. Simon M. 1644 – Mráz V. 1098        1:0
  4. Šimko Š. 1389 – Vrabec L. 1260       0:1
  5. Kašpar J. 1622 – Kouřil J. 1000       1:0
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 3 3 0 0 9 12 : 3 11
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 3 3 0 0 9 9,5 : 5,5 7
3. ŠK Choceň 3 2 0 1 6 8 : 7 7
4. ŠO Sokol Městečko Trnávka 3 1 1 1 4 8,5 : 6,5 7
5. TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 : 4,5 4
6. TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 6 : 4 5
7. TJ Lanškroun C 2 0 0 2 0 3,5 : 6,5 2
8. ŠK Svitavy C 3 0 0 3 0 4,5 : 10,5 3
9. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2,5 : 12,5 1

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 2. kola z 30. 10. 2022

ŠK Svitavy C – ŠK Ústí nad Orlicí E; 1,5 : 3,5

  1. Jirek Z. (V) 1444 – Smola J. (V) 1741        1/2
  2. Vymazal M. 1581 – Dudla M. (V) 1651        0:1
  3. Bednář P. 1515 – Píše M. 1422        0:1
  4. Kýr M. 1280 – Švec J. 1522       0:1
  5. Vrabec L. 1260 – Pokorný M. 1100       1:0
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 2 2 0 0 6 8,5 : 1,5 8
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 2 2 0 0 6 6,5 : 3,5 5
3. ŠO Sokol Městečko Trnávka 2 1 1 0 4 6,5 : 3,5 6
4. TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 : 4,5 4
5. ŠK Choceň 2 1 0 1 3 4,5 : 5,5 4
6. TJ Lanškroun C 1 0 0 1 0 2 : 3 1
7. TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1
8. ŠK Svitavy C 2 0 0 2 0 3 : 7 2
9. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 2 : 8 1

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledky 1. kola z 9. 10. 2022

ŠK Choceň – ŠK Svitavy C; 3,5 : 1,5

  1. Marinov P. (H) 1751 – Jirek Z. (V) 1444        1:0
  2. Janeček F. 1616 – Pospíšil J. 1635        1/2
  3. Šmejdíř W. 1459 – Kýr M. 1280        1:0
  4. Flos P. 1551 – Bohuňovská T. 1119        1:0
  5. Luzar B. 1246 – Mráz V. 1098       0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Choceň 1 1 0 0 3 3,5 : 1,5 3
2. TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 3,5 : 1,5 3
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 1 1 0 0 3 3 : 2 2
4. TJ Sokol Němčice 1 0 1 0 1 2,5 : 2,5 2
5. ŠO Sokol Městečko Trnávka 1 0 1 0 1 2,5 : 2,5 2
6. TJ Lanškroun C 1 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 2 : 3 1
8. TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1
9. ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 1.kola (9.10.2022)

 
ŠK Svitavy A – ŠK Ústí nad Orlicí B; 3:5

  1. Ďuriančík M. 1873 – Holásek P. V 1982        0:1
  2. Krátký J. 2075 – Netušil J. 1970        1:0
  3. Moravec J. 1673 – Holásek V. 1862      1/2
  4. Václavík P. 1739 – Šimek Z. 1895       1:0
  5. Bulva F. 1675 – Kalousek V. 1890      0:1
  6. Kotva M. 1775 – Pokorný J. 1917       0:1
  7. Maděra S 1674 – Píše J. 1763      1/2
  8. Brázda Z. 1384 – Čech M. 1690      0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Bohemia Pardubice 1 1 0 0 3 6,5 : 1,5 6
2. ŠK Rapid Pardubice A 1 1 0 0 3 6,5 : 1,5 5
3. TJ ŠO Chrudim 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 5
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 1 1 0 0 3 5 : 3 4
4. ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 5 : 3 4
6. TJ Spartak Letohrad 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 4
7. TJ CHS Chotěboř B 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 3
8. 2222 ŠK Polabiny E 1 0 0 1 0 3 : 5 2
8. ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 3 : 5 2
10. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 0
11. TJ Lanškroun B 1 0 0 1 0 1,5 : 6,5 1
12. Proplast Česká Třebová 1 0 0 1 0 1,5 : 6,5 0

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 9. kola z 20. 02. 2022 (Poslední kolo)

Proplast Česká Třebová B – ŠK Svitavy C; 2 : 3

  1. Nikolinko A. 1125 – Pospíšil J. 1640        0:1
  2. Wetter Z. 1000 – Vymazal M. 1602        1:0
  3. Hudec J. 1138 – Bohuňovská T. 1105        0:1
  4. Nikolinko T. 1295 – Mráz V. 1136        1:0
  5. Tapušík E. 1136 – Tanko P. 1100       0:1
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 8 6 1 1 19 25 : 15 21
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 8 5 2 1 17 26,5 : 13,5 20
3. TJ Štefanydes Polička C 8 5 2 1 17 25 : 15 18
4. Sokol Městečko Trnávka 8 5 2 1 17 24 : 16 16
5. TJ Štefanydes Polička D 8 4 1 3 13 24 : 16 16
6. ŠK Svitavy C 8 2 1 5 7 15 : 25 12
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 1 5 7 14 : 26 8
8. TJ Lanškroun C 8 1 2 5 5 17 : 23 12
9. Proplast Česká Třebová B 8 0 1 7 1 9,5 : 30,5 8