Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 8. kola z 18. 2. 2024

ŠK Svitavy C 3 : 2 ŠK Choceň
1 Vymazal M. 1656 0:1 Vymazal M. 1664
2 Kursa P. 1477 1:0 Podgorný R. H 1630
3 Kýr M. 1266 0:1 Janeček F. 1631
4 Mráz V. 1236 1:0 Flos P. 1500
5 Bednář P. 1508 1:0 Šmejdíř V. 1441
ŠK Svitavy B 3.5 : 1.5 Proplast Česká Třebová B
1 Kotva M. 1846 1:0 Sixta K. 1443
2 Václavíková A. 1064 1:0 Nikolinko A. 1090
3 Bulva F. 1677 1:0 Hudec J. 1165
4 Kopecký L 1042 1/2 Dlouhý M. 1250
5 Nahodilová L. 1000 0:1 Dlouhý Š. 1100
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Mestecko Trnávka 8 7 1 0 22 28 : 12 21
2. 2ŠK Svitavy B 8 6 1 1 19 26.5 : 13.5 22
3. TJ Sokol Nemcice 8 5 1 2 16 25 : 15 19
4. TJ Štefanydes Policka D 8 5 0 3 15 22.5 : 17.5 16
5. ŠK Svitavy C 8 4 0 4 12 21.5 : 18.5 18
5. TJ Štefanydes Policka E 8 4 0 4 12 18.5 : 21.5 12
7. TJ Lanškroun C 8 2 2 4 8 16 : 24 7
8. ŠK Litomyšl B 8 2 0 6 6 16 : 24 12
9. ŠK Chocen 8 1 1 6 4 15.5 : 24.5 13
10. Proplast Ceská Trebová B 8 1 0 7 3 10.5 : 29.5 4

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 7. kola z 4.2.2024

ŠK Litomyšl B 1.5 : 3.5 ŠK Svitavy C
1 Juza M. 1404 0:1 Vymazal M. 1656
2 Odstrčil J. 1464 1/2 Křeček J. 1611
3 Rejman O. 1000 0:1 Brázda Z. 1447
4 Barna V. 1000 0:1 Kýr M. 1266
5 Zeman L. 1780 1:0 Pospíšil J. 1619
TJ Lanškroun C 2.5 : 2.5 ŠK Svitavy B
1 Palla S. 1563 1/2 Kotva M. 1846
2 Boháč L. 1535 1/2 Bohuňovská T. 1207
3 Křivohlávek J. 1431 1/2 Václavíková A. 1064
4 Lapáček L. 1330 0:1 Kopecký L. 1042
5 Heger M. 1652 1:0 Vojta P. 1000
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 7 6 1 0 19 23 : 12 16
2. ŠK Svitavy B 7 5 1 1 16 23 : 12 19
3. TJ Sokol Němčice 7 4 1 2 13 21 : 14 16
4. TJ Štefanydes Polička D 7 4 0 3 12 19 : 16 14
5. TJ Štefanydes Polička E 7 4 0 3 12 17.5 : 17.5 12
5. ŠK Svitavy C 7 3 0 4 9 18.5 : 16.5 15
7. TJ Lanškroun C 7 2 2 3 8 14.5 : 20.5 7
8. ŠK Litomyšl B 7 2 0 5 6 16 : 19 12
9. ŠK Choceň 7 1 1 5 4 13.5 : 21.5 11
10. Proplast Česká Třebová B 7 1 0 6 3 9 : 26 3

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 6. kola z 21. 01. 2024

ŠK Svitavy C 1.5 : 3.5 TJ Štefanydes Polička E
1 Mvymazal M. 1642 1/2 Buchta M. 1611
2 Kursa P. 1250 0:1 Simon M. 1674
3 Kýr M. 1253 0:1 Simon J. 1609
4 Bednář P. 1504 1:0 Chmelová K. 1119
5 Vodička S. 1410 0:1 Bartoň O. 1000
ŠK Svitavy B 4 : 1 ŠK Choceň
1 Kotva M. 1816 1:0 Podgorný R. 1635
2 Velešík M. 1645 0:1 Janeček F. 1620
3 Bohuňovská T. 1171 1:0 Flos P. 1518
4 Václavíková A. 1064 1:0 Šmejdíř V. 1441
5 Kopecký L. 1000 1:0 Doseděl Z. 1537
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 6 5 1 0 16 20 : 10 13
2. ŠK Svitavy B 6 5 0 1 15 20.5 : 9.5 18
3. TJ Štefanydes Polička D 6 4 0 2 12 17.5 : 12.5 14
4. TJ Štefanydes Polička E 6 4 0 2 12 15.5 : 14.5 10
5. TJ Sokol Němčice 6 3 1 2 10 17.5 : 12.5 14
5. TJ Lanškroun C 6 2 1 3 7 12 : 18 6
7. ŠK Svitavy C 6 2 0 4 6 12 : 15 12
8. ŠK Litomyšl B 6 2 0 4 6 14.5 : 15.5 11
9. ŠK Choceň 6 1 1 4 4 11.5 : 18.5 9
10. Proplast Česká Třebová B 6 0 0 6 0 6 : 24 0

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 5. kola z 7. 1. 2024

TJ Štefanydes Polička D 1 : 4 ŠK Svitavy C
1 Smejkal J. V 1740 0:1 Vymazal M. 1642
2 Bartoš K. 1657 0:1 Brázda Z. 1379
3 Kašpar J. 1587 1:0 Kursa P. 1250
4 Šimko Š. 1455 0:1 Kýr M. 1253
5 Martínek M. 1315 0:1 Pospíšil J. 1613
TJ Sokol Němčice 2 : 3 ŠK Svitavy B
1 Pail M. 1806 0:1 Kotva M. 1816
2 Pěkník M. 1809 1:0 Krušina A. 1544
3 Myška F. 1580 0:1 Bohuňovská T. 1171
4 Racek J. 1583 0:1 Václavíková A. 1064
5 Bureš M. 1528 1:0 Kopecký L. 1000
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 5 4 1 0 13 17 : 8 11
2. ŠK Svitavy B 5 4 0 1 12 16.5 : 8.5 14
3. TJ Štefanydes Polička D 5 4 0 1 12 15.5 : 9.5 13
4. TJ Štefanydes Polička E 5 3 0 2 9 12 : 13 7
5. TJ Sokol Němčice 5 2 1 2 7 14 : 11 11
5. TJ Lanškroun C 5 2 1 2 7 10.5 : 14.5 5
7. ŠK Svitavy C 5 2 0 3 6 13.5 : 11.5 11
8. ŠK Choceň 5 1 1 3 4 10.5 : 14.5 8
9. ŠK Litomyšl B 5 1 0 4 3 10 : 15 7
10. Proplast Česká Třebová B 5 0 0 5 0 5.5 : 19.5 0

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 5. kola z 10. 12. 2023

ŠK Svitavy C 4 : 1 ŠK Litomyšl B
1 Kotva M. 1797 1:0 Pražák J. 1671
2 Veleším M. 1645 1:0 Juza M. 1000
3 Bohuňovská T. 1171 0:1 Odstrčil J. 1427
4 Václavíková A. 1064 1:0 Rejman O. 1000
5 Kopecký L. 1000 1:0 Barna V. 1000
ŠK Svitavy B 4.5 : 0.5 TJ Lanškroun C
1 1. Vymazal M. 1624 1:0 Palla S. 1581
2 2. Křeček J. 1608 1:0 Boháč L. 1543
3 3. Kursa P. 1250 1:0 Křivohlávek J. 1417
4 4. Pospíšil J. 1624 1/2 Jirout O. 1320
5 5. Bednář P. 1492 1:0 Lapáček L. 1341
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 4 4 0 0 12 14.5 : 5.5 9
2. ŠO Sokol Městečko Trnávka 4 4 0 0 12 14.5 : 5.5 9
3. ŠK Svitavy B 4 3 0 1 9 13.5 : 6.5 9
4. TJ Sokol Němčice 4 2 1 1 7 12 : 8 7
5. TJ Štefanydes Polička E 4 2 0 2 6 8.5 : 11.5 5
6. TJ Lanškroun C 4 2 0 2 6 8 : 12 6
7. ŠK Svitavy C 4 1 0 3 3 9.5 : 10.5 3
8. ŠK Litomyšl B 4 1 0 3 3 9 : 11 4
9. ŠK Choceň 4 0 1 3 1 6.5 : 13.5 3
10. Proplast Česká Třebová B 4 0 0 4 0 4 : 16 0

TEXT ABOUT THE GAME
V neděli 10.12. k nám zavítala v plné síle Stará garda z Lanškrouna. Po zuřivém, ale krátkém boji se nám podařilo urvat veliké vítězství 4,5:0,5. Jediná půlka padla po boji Pospíšila s Jiroutem.

Julie Kalousová

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 3. kola z 26. 11. 2023

TJ Sokol Němčice 3.5 : 1.5 ŠK Svitavy C
1 Pail M. 1809 1:0 Vymazal M. 1643
2 Pěkník M. 1806 1:0 Brázda Z. 1385
3 Myška F. 1595 1:0 Kursa P. 1250
4 Šimek F. 15822 0:1 Kýr M. 1241
5 Novák M. 1541 1/2 Mráz V. 1221
ŠO Sokol Městečko Trnávka 3 : 2 ŠK Svitavy B
1 Grepl P. 1887 1/2 Kotva M. 1787
2 Meleško A. 1806 1:0 Krušina A. 1546
3 Navrátil M. 1670 1:0 Bohuňovská T. 1172
4 Šmíd F. 1674 1/2 Václavíková A. 1064
5 Švancara D. 1406 0:1 Bulva F. 1682
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 3 3 0 0 9 11 : 4 9
2. TJ Štefanydes Polička D 3 3 0 0 9 10.5 : 4.5 9
3. TJ Sokol Němčice 3 2 1 0 7 10.5 : 4.5 9
4. ŠK Svitavy B 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 7
5. TJ Lanškroun C 3 2 0 1 6 7.5 : 7.5 5
5. ŠK Litomyšl B 3 1 0 2 3 8 : 7 6
7. TJ Štefanydes Polička E 3 1 0 2 3 5.5 : 9.5 3
8. ŠK Choceň 3 0 1 2 1 4.5 : 10.5 4
9. ŠK Svitavy C 3 0 0 3 0 5 : 10 3
10. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 3 : 12 0

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 2. kola z 12. 11. 2023

ŠK Svitavy C 1.5 : 3.5 ŠO Sokol Městečko Trnávka
1 Vymazal M. 1643 0:1 Grepl P. 1887
2 Brázda Z. 1385 0:1 Meleško A. 1806
3 Kursa P. 1250 1/2 Navrátil M. 1670
4 Kýr M. 1241 0:1 Švancara D. 1406
5 Bednář P. 1479 1:0 Palášek T. 1343
ŠO Sokol Městečko Trnávka 4.5 : 0.5 ŠK Svitavy B
1 Kotva M. 1787 1:0 Buchta M. 1590
2 Krušina A. 1546 1/2 Simon J. 1607
3 Václavíková A. 1064 1:0 Chmelová K. 1133
4 Bulva F. 1682 1:0 Bartoň O. 1000
5 Kopecký L. 1000 1:0 Šafář A. 1000
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 2 2 0 0 6 8 : 2 7
2. ŠK Svitavy B 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 6
3. TJ Štefanydes Polička D 2 2 0 0 6 6.5 : 3.5 5
4. TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 7 : 3 6
5. ŠK Litomyšl B 2 1 0 1 3 6 : 4 5
6. TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 4
7. ŠK Choceň 2 0 1 1 1 3.5 : 6.5 3
8. ŠK Svitavy C 2 0 0 2 0 3.5 : 6.5 2
9. TJ Štefanydes Polička E 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1
10. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 1 : 9 0

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 1. kola z 29. 10. 2023

ŠK Svitavy C 2:3 ŠK Svitavy B
1 Křeček J. 1611 0:1 Kotva M. 1781
2 Brázda Z. 1359 1/2 Velešík M. 1649
3 Kursa P. 1250 1/2 Václavíková A. 1064
4 Kýr M. 1241 0:1 Kopecký L. 1000
5 Mráz V. 1221 1:0 Vojta P. 1000
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 1 1 0 0 3 4.5:0.5 4
1. ŠK Litomyšl B 1 1 0 0 3 4.5:0.5 4
3. TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 3:2 2
3. ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 3:2 2
5. TJ Sokol Němčice 1 0 1 0 1 2.5:2.5 2
5. ŠK Choceň 1 0 1 0 1 2.5:2,5 2
7. ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 2:3 1
7. TJ Štefanydes Polička E 1 0 0 1 0 2:3 1
9. TJ Lanškroun C 1 0 0 1 0 0.5:4.5 0
9. Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 0.5:4.5 0

Soupiska ŠK Svitavy C 2023/24

Soupiska týmu ŠK Svitavy C pro soutěž: Krajská soutěž Jih.

Příjmení a jméno LOK
 1 Vymazal Marek 1581
 2 Křeček Jiří 1649
3 Brázda Zdeněk 1387
 4 Kursa Pavlo 1369
 5 Kýr Michal 1280
 6 Vodička Martin 1708
 7 Baláž Jindřich 1579
 8 Mráz Václav 1098
 9 Pospíšil Jan 1635
10 Bednář Pavel 1515
11 Vodička Stanislav 1410
12 Kursa Mariia
13 Kolesár Josef
14
15
16
17
18
19
20

Kapitán: Vymazal Marek: +420 704 751 958, marek.v125@seznam.cz
Zástupce kapitána: Mráz Václav

Rozpis kol soutěží družstev PDŠS 2023/2024

Kola Krajského přeboru budou začínat v 10:00.
Kola Krajské soutěže budou začínat v 9:00.

KPII KSJ
Svitavy A Svitavy B   Svitavy C
15. 10. DOMA ŠO Horní Čermná
22. 10.
29. 10. ŠK Svitavy C DOMA ŠK Svitavy B
5. 11. VENKU TJ Slovan Moravská Třebová
12. 11. TJ Štefanydes Polička E DOMA ŠO Sokol Městečko Trnávka
19. 11. DOMA SK + Sokol Žamberk
26. 11. ŠO Sokol Městečko Trnávka VENKU TJ Sokol Němčice
3. 12. VENKU TJ Spartak Letohrad B
10. 12. ŠK Litomyšl B DOMA TJ Lanškroun C
17. 12. DOMA Proplast Česká Třebová
24. 12.
31. 12.
7. 1. TJ Sokol Němčice VENKU TJ Štefanydes Polička D
14. 1. VENKU ŠK Řetůvka
21. 1. ŠK Choceň DOMA TJ Štefanydes Polička E
28. 1. DOMA TJ Štefanydes Polička C
4. 2. TJ Lanškroun C VENKU ŠK Litomyšl B
11. 2. DOMA ŠK Ústí nad Orlicí C
18. 2. Proplast Česká Třebová B DOMA ŠK Choceň
25. 2. VENKU ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3. 3. TJ Štefanydes Polička D VENKU Proplast Česká Třebová B