Dobrý den,
Ve zprávách jsem nalezla zapadnutou zprávu od kapitána naší KP1 hráčům. Omlouvám se a posílám ji alespoň dodatečně a také doufám, že jste si letošní turnaj užili.
„Ahoj všem, sezóna je za námi a já bych vám všem chtěl tímto poděkovat. Sice jsme to letos vzali ze spodu, ale vybojovali jsme krásných 5 bodů. Klobouk dolů všem za to, že jsme se prali o udržení až do posledního kola. Děkuji všem, že jste to semnou vydrželi a rád se se všema setkám i příští sezonu.“ kapitán KP1 František Bulva
