Krajský přebor II Východ 2023/2024 – PDŠS – výsledky 9. kola z 25. 2. 2024

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 : 5 ŠK Svitavy
1 Vymetálek P. 1745 1/2 Václavík P. 1813
2 Hodek R. 1671 0:1 Moravec J. 1791
3 Thér T. 1610 1/2 Bulva F. 1677
4 Krčmář S. 1570 1/2 Maděra S. 1688
5 Dvořák E. 1550 0:1 Kotva M. 1846
6 Štěpán S. 1614 1/2 Velešík M. 1640
7 Vymetálek T. 1477 0:1 Kursa P. 1477
8 Matoulek V. 1538 1:0 Kalousová J. 1362
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 8 1 0 25 51 : 21 37
2. ŠK Svitavy 9 7 1 1 22 43 : 29 30
3. TJ Štefanydes Polička C 9 7 0 2 21 45.5 : 26.5 33
4. ŠO Horní Čermná 9 6 1 2 19 38 : 34 21
5. Proplast Česká Třebová 9 3 1 5 10 33 : 39 21
5. TJ Slovan Moravská Třebová 9 3 1 5 10 32 : 40 15
7. SK + Sokol Žamberk 9 2 3 4 9 32 : 40 15
8. ŠK Řetůvka 9 2 2 5 8 33.5 : 38.5 18
9. TJ Spartak Letohrad B 9 1 0 8 3 28 : 44 14
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 1 0 8 3 24 : 48 11

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 8. kola z 18. 2. 2024

ŠK Svitavy C 3 : 2 ŠK Choceň
1 Vymazal M. 1656 0:1 Vymazal M. 1664
2 Kursa P. 1477 1:0 Podgorný R. H 1630
3 Kýr M. 1266 0:1 Janeček F. 1631
4 Mráz V. 1236 1:0 Flos P. 1500
5 Bednář P. 1508 1:0 Šmejdíř V. 1441
ŠK Svitavy B 3.5 : 1.5 Proplast Česká Třebová B
1 Kotva M. 1846 1:0 Sixta K. 1443
2 Václavíková A. 1064 1:0 Nikolinko A. 1090
3 Bulva F. 1677 1:0 Hudec J. 1165
4 Kopecký L 1042 1/2 Dlouhý M. 1250
5 Nahodilová L. 1000 0:1 Dlouhý Š. 1100
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Mestecko Trnávka 8 7 1 0 22 28 : 12 21
2. 2ŠK Svitavy B 8 6 1 1 19 26.5 : 13.5 22
3. TJ Sokol Nemcice 8 5 1 2 16 25 : 15 19
4. TJ Štefanydes Policka D 8 5 0 3 15 22.5 : 17.5 16
5. ŠK Svitavy C 8 4 0 4 12 21.5 : 18.5 18
5. TJ Štefanydes Policka E 8 4 0 4 12 18.5 : 21.5 12
7. TJ Lanškroun C 8 2 2 4 8 16 : 24 7
8. ŠK Litomyšl B 8 2 0 6 6 16 : 24 12
9. ŠK Chocen 8 1 1 6 4 15.5 : 24.5 13
10. Proplast Ceská Trebová B 8 1 0 7 3 10.5 : 29.5 4

Krajský přebor II Východ 2023/2024 – PDŠS – výsledky 8. kola z 11. 2. 2024

ŠK Svitavy B 2.5:5.5 ŠK Ústí nad Orlicí C
1 Václavík P. 1813 1/2 Mareš J. 1971
2 Moravec J. 1791 0:1 Netušil J. 1939
3 Pokorný J. 1764 1/2 Volf J. 1905
4 Bulva F. 1677 0:1 Holásek V. 1880
5 Kalousová A. 1760 1/2 Smola J. 1742
6 Maděra S. 1688 0:1 Kodytek T. 1705
7 Krušina P. 1894 1:0 Čech M. 1672
8 Kotva M. 1846 0:1 Kameník D. 1838
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 8 7 1 0 22 46.5 : 17.5 34
2. TJ Štefanydes Policka C 8 7 0 1 21 42 : 22 31
3. ŠK Svitavy 8 6 1 1 19 38 : 26 27
4. ŠO Horní Cermná 8 5 1 2 16 33.5 : 30.5 19
5. TJ Slovan Moravská Trebová 8 3 1 4 10 29.5 : 34.5 14
5. ŠK Retuvka 8 2 2 4 8 30 : 34 17
7. Proplast Ceská Trebová 8 2 1 5 7 27.5 : 36.5 17
8. ŠK + Sokol Zamberk 8 1 3 4 6 27.5 : 36.5 12
9. TJ Spartak Letohrad B 8 1 0 7 3 24.5 : 39.5 12
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 1 0 7 3 21 : 43 10

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 7. kola z 4.2.2024

ŠK Litomyšl B 1.5 : 3.5 ŠK Svitavy C
1 Juza M. 1404 0:1 Vymazal M. 1656
2 Odstrčil J. 1464 1/2 Křeček J. 1611
3 Rejman O. 1000 0:1 Brázda Z. 1447
4 Barna V. 1000 0:1 Kýr M. 1266
5 Zeman L. 1780 1:0 Pospíšil J. 1619
TJ Lanškroun C 2.5 : 2.5 ŠK Svitavy B
1 Palla S. 1563 1/2 Kotva M. 1846
2 Boháč L. 1535 1/2 Bohuňovská T. 1207
3 Křivohlávek J. 1431 1/2 Václavíková A. 1064
4 Lapáček L. 1330 0:1 Kopecký L. 1042
5 Heger M. 1652 1:0 Vojta P. 1000
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 7 6 1 0 19 23 : 12 16
2. ŠK Svitavy B 7 5 1 1 16 23 : 12 19
3. TJ Sokol Němčice 7 4 1 2 13 21 : 14 16
4. TJ Štefanydes Polička D 7 4 0 3 12 19 : 16 14
5. TJ Štefanydes Polička E 7 4 0 3 12 17.5 : 17.5 12
5. ŠK Svitavy C 7 3 0 4 9 18.5 : 16.5 15
7. TJ Lanškroun C 7 2 2 3 8 14.5 : 20.5 7
8. ŠK Litomyšl B 7 2 0 5 6 16 : 19 12
9. ŠK Choceň 7 1 1 5 4 13.5 : 21.5 11
10. Proplast Česká Třebová B 7 1 0 6 3 9 : 26 3

Krajský přebor II Východ 2023/2024 – PDŠS – výsledky 7. kola z 28. 1. 2024

ŠK Svitavy 5:3 TJ Štefanydes Polička C
1 Václavík P. 1820 0:1 Sodomka A. 1940
2 Moravec J. 1756 1:0 Stodola J. 1820
3 Pokorný J. 1698 1/2 Navrátil L. 1749
4 Bulva F. 1678 0:1 Švanda R. 1746
5 Vrabec L. 1749 1:0 Schaffer D. 1707
6 Krušina P. 1898 1/2 Smejkal J. 1740
7 Kotva M. 1816 1:0 Buchta M. 1611
8 Velešík M. 1645 1:0 Kašpar J. 1587
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 7 6 1 0 19 41 : 15 30
2. ŠK Svitavy 7 6 1 0 19 35.5 : 20.5 26
3. TJ Štefanydes Polička C 7 6 0 1 18 36 : 20 26
4. ŠO Horní Čermná 7 4 1 2 13 29 : 27 15
5. TJ Slovan Moravská Třebová 7 2 1 4 7 24.5 : 31.5 10
5. Proplast Česká Třebová 7 2 1 4 7 24 : 32 14
7. SK + Sokol Žamberk 7 1 3 3 6 25.5 : 30.5 11
8. ŠK Řetůvka 7 1 2 4 5 24.5 : 31.5 12
9. TJ Spartak Letohrad B 7 1 0 6 3 21.5 : 34.5 10
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 1 0 6 3 18.5 : 37.5 8

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 6. kola z 21. 01. 2024

ŠK Svitavy C 1.5 : 3.5 TJ Štefanydes Polička E
1 Mvymazal M. 1642 1/2 Buchta M. 1611
2 Kursa P. 1250 0:1 Simon M. 1674
3 Kýr M. 1253 0:1 Simon J. 1609
4 Bednář P. 1504 1:0 Chmelová K. 1119
5 Vodička S. 1410 0:1 Bartoň O. 1000
ŠK Svitavy B 4 : 1 ŠK Choceň
1 Kotva M. 1816 1:0 Podgorný R. 1635
2 Velešík M. 1645 0:1 Janeček F. 1620
3 Bohuňovská T. 1171 1:0 Flos P. 1518
4 Václavíková A. 1064 1:0 Šmejdíř V. 1441
5 Kopecký L. 1000 1:0 Doseděl Z. 1537
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 6 5 1 0 16 20 : 10 13
2. ŠK Svitavy B 6 5 0 1 15 20.5 : 9.5 18
3. TJ Štefanydes Polička D 6 4 0 2 12 17.5 : 12.5 14
4. TJ Štefanydes Polička E 6 4 0 2 12 15.5 : 14.5 10
5. TJ Sokol Němčice 6 3 1 2 10 17.5 : 12.5 14
5. TJ Lanškroun C 6 2 1 3 7 12 : 18 6
7. ŠK Svitavy C 6 2 0 4 6 12 : 15 12
8. ŠK Litomyšl B 6 2 0 4 6 14.5 : 15.5 11
9. ŠK Choceň 6 1 1 4 4 11.5 : 18.5 9
10. Proplast Česká Třebová B 6 0 0 6 0 6 : 24 0

Krajský přebor II Východ 2023/2024 – PDŠS – výsledky 6. kola z 14. 1. 2024

ŠK Řetůvka 4 : 4 ŠK Svitavy
1 Švéda L. 1844 1/2 Moravec J. 1756
2 Kapoun V. 1809 1/2 Bulva F. 1678
3 Pail M. 1806 1:0 Vrabec L. 1749
4 Pěkník M. 1809 0:1 Kotva M. 1816
5 Šimek F. 1550 1/2 Velešík M. 1645
6 Vaníček J. 1668 1:0 Vymazal M. 1642
7 Kylar P. 1720 0:1 Brázda Z. 1379
8 Dudla M. 1669 1/2 Kursa P. 1250
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička C 6 6 0 0 18 33 : 15 24
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 6 5 1 0 16 34.5 : 13.5 25
3. ŠK Svitavy 6 5 1 0 16 30.5 : 17.5 22
4. ŠO Horní Čermná 6 3 1 2 10 24 : 24 13
5. TJ Slovan Moravská Třebová 6 2 0 4 6 20.5 : 27.5 9
5. ŠK Řetůvka 6 1 2 3 5 23 : 25 12
7. SK + Sokol Žamberk 6 1 2 3 5 21.5 : 26.5 10
8. Proplast Česká Třebová 6 1 1 4 4 19 : 29 9
9. TJ Spartak Letohrad B 6 1 0 5 3 18.5 : 29.5 10
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 1 0 5 3 15.5 : 32.5 5

Krajská soutěž Jih 2023/2024 – PDŠS – výsledky 5. kola z 7. 1. 2024

TJ Štefanydes Polička D 1 : 4 ŠK Svitavy C
1 Smejkal J. V 1740 0:1 Vymazal M. 1642
2 Bartoš K. 1657 0:1 Brázda Z. 1379
3 Kašpar J. 1587 1:0 Kursa P. 1250
4 Šimko Š. 1455 0:1 Kýr M. 1253
5 Martínek M. 1315 0:1 Pospíšil J. 1613
TJ Sokol Němčice 2 : 3 ŠK Svitavy B
1 Pail M. 1806 0:1 Kotva M. 1816
2 Pěkník M. 1809 1:0 Krušina A. 1544
3 Myška F. 1580 0:1 Bohuňovská T. 1171
4 Racek J. 1583 0:1 Václavíková A. 1064
5 Bureš M. 1528 1:0 Kopecký L. 1000
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠO Sokol Městečko Trnávka 5 4 1 0 13 17 : 8 11
2. ŠK Svitavy B 5 4 0 1 12 16.5 : 8.5 14
3. TJ Štefanydes Polička D 5 4 0 1 12 15.5 : 9.5 13
4. TJ Štefanydes Polička E 5 3 0 2 9 12 : 13 7
5. TJ Sokol Němčice 5 2 1 2 7 14 : 11 11
5. TJ Lanškroun C 5 2 1 2 7 10.5 : 14.5 5
7. ŠK Svitavy C 5 2 0 3 6 13.5 : 11.5 11
8. ŠK Choceň 5 1 1 3 4 10.5 : 14.5 8
9. ŠK Litomyšl B 5 1 0 4 3 10 : 15 7
10. Proplast Česká Třebová B 5 0 0 5 0 5.5 : 19.5 0

Krajský přebor II Východ 2023/2024 – PDŠS – výsledky 5. kola z 17. 12. 2023

ŠK Svitavy 5.5 : 2.5 Proplast Česká Třebová
1 Václavík P. 1848 0:1 Prax I. 1965
2 Moravec J. 1790 1/2 Petrželka K. 1766
3 Pokorný J. 1667 1:0 Jasanský K. 1668
4 Bulva F. 1692 0:1 Kovář V. 1556
5 Vrabec L. 1725 1:0 Bureš M. 1533
6 Kotva M. 1797 1:0 Sixta K. 1105
7 Pospíšil J. 1624 1:0 Nikolinko A. 1092
8 Brázda Z. 1379 1:0 Marek P. 1250
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička C 5 5 0 0 15 27 : 13 20
2. ŠK Svitavy 5 5 0 0 15 26.5 : 13.5 20
3. ŠK Ústí nad Orlicí C 5 4 1 0 13 28 : 12 20
4. ŠO Horní Čermná 5 2 1 2 7 19 : 21 10
5. TJ Slovan Moravská Třebová 5 2 0 3 6 18.5 : 21.5 9
5. SK + Sokol Žamberk 5 1 2 2 5 18.5 : 21.5 9
7. ŠK Řetůvka 5 1 1 3 4 19 : 21 10
8. Proplast Česká Třebová 5 1 1 3 4 17.5 : 22.5 9
9. TJ Spartak Letohrad B 5 1 0 4 3 15 : 25 9
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 0 5 0 11 : 29 3