Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 5. kola 11.12.2022

ŠK Svitavy – ŠK Bohemia Pardubice; 1.5 : 6.5

  1. Krátký J. H 2101 – Sabol M. H 2288             0:1
  2. Moravec J. 1712 – Horáček M. 2024           0:1
  3. Václavík P. 1830 – Houška B. H 1974           1/2
  4. Kotva M. 1771 – Kastner O. 2066           0:1
  5. Pospíšil J. 1623 – Vodička P. 1928           0:1
  6. Velešík M. 1637 – Třasák O. 1945           0:1
  7. Vymazal M. 1596 – Daněk P. 1822           0:1
  8. Vrabec L. 1260 – Bartoš K. 1784           1:0
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Rapid Pardubice A 5 4 1 0 13 29 : 11 22
2. ŠK Bohemia Pardubice 5 4 1 0 13 27 : 13 21
3. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 3 2 0 11 26 : 14 21
4. ŠK při DDM Litomyšl 5 3 1 1 10 21.5 : 18.5 14
5. TJ ŠO Chrudim 5 3 0 2 9 25 : 15 20
6. 2222 ŠK Polabiny E 5 3 0 2 9 20 : 20 13
7. TJ CHS Chotěboř B 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 14
8. TJ Spartak Letohrad 5 1 2 2 5 18 : 22 14
9. Proplast Česká Třebová 5 1 0 4 3 14 : 26 5
10. ŠK Svitavy 5 1 0 4 3 13.5 : 26.5 10
11. TJ Lanškroun B 5 1 0 4 3 11.5 : 28.5 8
12. ŠK Rapid Pardubice B 5 0 0 5 0 14 : 26 8

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 4. kola 27.11.2022

TJ ŠO Chrudim – ŠK Svitavy; 7 : 1

  1. Hlaváček R. 2145 – Moravec J. 1673        1:0
  2. Pokorný Z. (H) 2202 – Václavík P. 1739        1:0
  3. Němec P. 2164 – Kotva M. 1775        1:0
  4. Malivánek J. 2060 – Vodička M. 1708        1:0
  5. Kokeš B. 1909 – Maděra S. 1674        1:0
  6. Němec B. 1768 – Vymazal M. 1581        1:0
  7. Linhart Z. 1890 – Brázda Z. 1384        1:0
  8. Krys J. 1628 – Vrabec L. 1260        0:1
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 4 3 1 0 10 22 : 10 17
2. ŠK Rapid Pardubice A 4 3 1 0 10 21.5 : 10.5 15
3. ŠK Bohemia Pardubice 4 3 1 0 10 20.5 : 11.5 15
4. TJ ŠO Chrudim 4 3 0 1 9 22 : 10 19
5. ŠK při DDM Litomyšl 4 2 1 1 7 16.5 : 15.5 11
6. 2222 ŠK Polabiny E 4 2 0 2 6 15 : 17 10
7. TJ CHS Chotěboř B 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 10
8. TJ Spartak Letohrad 4 1 1 2 4 14 : 18 10
9. ŠK Svitavy 4 1 0 3 3 12 : 20 9
10. TJ Lanškroun B 4 1 0 3 3 11 : 21 8
11. Proplast Česká Třebová 4 1 0 3 3 11 : 21 4
12. ŠK Rapid Pardubice B 4 0 0 4 0 11 : 21 6

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 3. kola z 13. 11. 2022

ŠK Svitavy – TJ Lanškroun B; 2,5 : 5,5

  1. Horký P. (H) 1968 – Solil R. (V) 1953        1:0
  2. Ďuriančík M. (H) 1873 – Pokorný T. (V) 2243        1/2
  3. Bulva F. 1675 – Švub J. 1840        0:1
  4. Kotva M. 1775 – Horák V. 1634        0:1
  5. Vodička M. 1708 – Kalousová J. 1693        1/2
  6. Riedl V. 1738 – Pokorný J. 1469        1/2
  7. Křeček J. 1649 – Večeř M. 1507        0.1
  8. Pospíšil J. 1635 – Senko J. 1608        0:1
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Rapid Pardubice A 3 2 1 0 7 17 : 7 12
2. ŠK Ústí nad Orlicí B 3 2 1 0 7 16 : 8 12
3. ŠK Bohemia Pardubice 3 2 1 0 7 15,5 : 8,5 12
4. TJ ŠO Chrudim 3 2 0 1 6 15 : 9 12
5. TJ CHS Chotěboř B 3 1 1 1 4 13,5 : 10,5 9
6. TJ Spartak Letohrad 3 1 1 1 4 12 : 12 9
7. ŠK při DDM Litomyšl 3 1 1 1 4 10,5 : 13,5 6
8. ŠK Svitavy 3 1 0 2 3 11 : 13 8
9. 2222 ŠK Polabiny E 3 1 0 2 3 9,5 : 14,5 5
10. TJ Lanškroun B 3 1 0 2 3 8,5 : 15,5 6
11. Proplast Česká Třebová 3 1 0 2 3 8 : 16 3
12. ŠK Rapid Pardubice B 3 0 0 3 0 7,5 : 16,5 4

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 2.kola (30.10.2022)

ŠK Rapid Pardubice B – ŠK Svitavy; 2.5:5.5

  1. Juroš Z. 1564 – Ďuriančík M. H 1873        1/2
  2. Nešpůrek J. H 1662 – Krátký J. H 2075        0:1
  3. Halousek J. 1612 – Moravec J. 1673        0:1
  4. Fiala J. 1618 – Václavík P. 1739        0:1
  5. Nešpůrek J. 1616 – Bulva F. 1675        1:0
  6. Janko J. 1603 – Kotva M. 1775        0:1
  7. Svítil R. 1773 – Vodička M. 1708        1:0
  8. Štekl F. 1303 – Pospíšil J. 1635        0:1
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Rapid Pardubice A 2 2 0 0 6 13 : 3 10
2. TJ ŠO Chrudim 2 2 0 0 6 12 : 4 11
3. ŠK Ústí nad Orlicí B 2 2 0 0 6 12 : 4 10
4. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 9
5. TJ Spartak Letohrad 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 7
6. TJ CHS Chotěboř B 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 7
7. ŠK Svitavy 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 7
8. ŠK při DDM Litomyšl 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 4
9. ŠK Rapid Pardubice B 2 0 0 2 0 5 : 11 4
10. 2222 ŠK Polabiny E 2 0 0 2 0 4 : 12 2
11. Proplast Česká Třebová 2 0 0 2 0 3.5 : 12.5 0
12. TJ Lanškroun B 2 0 0 2 0 3 : 13 2

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 1.kola (9.10.2022)

 
ŠK Svitavy A – ŠK Ústí nad Orlicí B; 3:5

  1. Ďuriančík M. 1873 – Holásek P. V 1982        0:1
  2. Krátký J. 2075 – Netušil J. 1970        1:0
  3. Moravec J. 1673 – Holásek V. 1862      1/2
  4. Václavík P. 1739 – Šimek Z. 1895       1:0
  5. Bulva F. 1675 – Kalousek V. 1890      0:1
  6. Kotva M. 1775 – Pokorný J. 1917       0:1
  7. Maděra S 1674 – Píše J. 1763      1/2
  8. Brázda Z. 1384 – Čech M. 1690      0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Bohemia Pardubice 1 1 0 0 3 6,5 : 1,5 6
2. ŠK Rapid Pardubice A 1 1 0 0 3 6,5 : 1,5 5
3. TJ ŠO Chrudim 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 5
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 1 1 0 0 3 5 : 3 4
4. ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 5 : 3 4
6. TJ Spartak Letohrad 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 4
7. TJ CHS Chotěboř B 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 3
8. 2222 ŠK Polabiny E 1 0 0 1 0 3 : 5 2
8. ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 3 : 5 2
10. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 0
11. TJ Lanškroun B 1 0 0 1 0 1,5 : 6,5 1
12. Proplast Česká Třebová 1 0 0 1 0 1,5 : 6,5 0

Krajský přebor I 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 11. kola z 27. 3. 2022 (Poslední kolo)

ŠK Svitavy – ŠK při DDM Litomyšl; 6 : 2

  1. Kotva M. 1839 – Nešpor J. H 1926           1/2
  2. Charvát J. H 1907 – Doseděl J. H 2021          1/2
  3. Ambrožová L. 1821 – Zeman M. 1909        1:0
  4. Riedl V. 1753 – Šváb J. 1839           0:1
  5. Václavík P. H 1756 – Odstrčil J. 1802          1:0
  6. Ďuriančík M. 1827 – Zeman L. 1788          1:0
  7. Bulva F. 1677 – Seidl J. 1649         1:0
  8. Moravec J. H 1644 –         +:-
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 2222 ŠK Polabiny E 11 9 2 0 29 54,5 : 33,5 36
2. ŠK Rapid Pardubice 11 9 1 1 28 59 : 29 40
3. ŠK Bohemia Pardubice 11 7 1 3 22 53,5 : 34,5 39
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 7 1 3 22 51,5 : 36,5 38
5. TJ CHS Chotěboř B 11 6 1 4 19 48 : 40 35
6. 2222 ŠK Polabiny D 11 5 2 4 17 48 : 40 30
7. TJ Lanškroun B 11 5 1 5 16 44 : 44 27
8. ŠK při DDM Litomyšl 11 3 2 6 11 39 : 49 19
9. TJ Spartak Letohrad 11 3 2 6 11 37,5 : 50,5 19
10. ŠK Svitavy 11 2 1 8 7 31,5 : 56,5 21
11. ŠK Vysoké Mýto B 11 2 0 9 6 36,5 : 51,5 19
12. Sokol Zaječice 11 1 0 10 3 25 : 63 13

Krajský přebor I 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 10. kola z 6. 3. 2022

2222 ŠK Polabiny E – ŠK Svitavy; 5 : 3

  1. Vařejčko J. V 2189 – Kotva M. 1839           1:0
  2. Lihotský L. 1827 – Charvát J. H 1907          1/2
  3. Třasáková A. 1890 – Ambrožová L. 1821        0:1
  4. Kulhánek J. 1891 – Maděra S. 1687           1:0
  5. Juchelka M. 1802 – Ďuriančík M. 1827          0:1
  6. Stoček M. 1811 – Bulva F. 1677          1/2
  7. Králová G. 1760 – Moravec J. H 1644         1:0
  8. Starý V. 1610 – Velešík M. 1650        1:0
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 2222 ŠK Polabiny E 10 8 2 0 26 48 : 32 31
2. ŠK Rapid Pardubice 10 8 1 1 25 52,5 : 27,5 35
3. ŠK Bohemia Pardubice 10 6 1 3 19 49 : 31 35
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 6 1 3 19 45,5 : 34,5 34
5. 2222 ŠK Polabiny D 10 5 2 3 17 46 : 34 29
6. TJ CHS Chotěboř B 10 5 1 4 16 42 : 38 30
7. TJ Lanškroun B 10 5 1 4 16 40,5 : 39,5 24
8. ŠK při DDM Litomyšl 10 3 2 5 11 37 : 43 18
9. TJ Spartak Letohrad 10 3 2 5 11 36 : 44 19
10. ŠK Vysoké Mýto B 10 2 0 8 6 34,5 : 45,5 19
11. ŠK Svitavy 10 1 1 8 4 25,5 : 54,5 16
12. Sokol Zaječice 10 1 0 9 3 23,5 : 56,5 13