Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – výsledky 8. kola z 5. 2. 2023

ŠK Ústí nad Orlicí D 5 : 3 ŠK Svitavy B
 1 Šmajzrová V. 1868 1/2 Kotva M. 1773
 2 Holásek V. 1795 1/2 Maděra S. 1678
 3 Leksová S. 1668 1:0 Riedl V. 1697
 4 Píše J. 1788 0:1 Pospíšil J. 1597
 5 Pokorný J. 1912 1/2 Vymazal M. 1597
 6 Krummer D. 1821 1/2 Brázda Z. 1372
 7 Píše M. 1501 1:0 Kýr M. 1244
 8 Vígalský J. 1398 1:0 Mráz V. 1159
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička B 8 8 0 0 24 44,5 : 19,5 32
2. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 5 1 1 16 36 : 20 24
3. TJ Slovan Moravská Třebová 8 5 1 2 16 35 : 29 21
4. ŠK Řetůvka 7 5 0 2 15 37 : 19 24
5. ŠK Svitavy B 7 4 0 3 12 28 : 28 17
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 7 3 0 4 9 25,5 : 30,5 17
7. SK + Sokol Žamberk 7 2 1 4 7 27 : 29 14
8. TJ Spartak Letohrad B 7 2 0 5 6 21 : 35 11
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 1 2 5 5 27,5 : 36,5 17
10. ŠO Horní Čermná 7 1 2 4 5 21 : 35 11
11. Sokol Mistrovice 7 0 1 6 1 17,5 : 38,5 8

Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – výsledky 3. kola z 20. 11. 2022

ŠO Horní Čermná – ŠK Svitavy B; 3 : 5

  1. Kalousek M. 1704 – Bulva F. 1665        1/2
  2. Soural T. 1651 – Kotva M. 1780        1/2
  3. Dušek J. 1693 – Maděra S. 1680        0:1
  4. Motl J. 1619 – Jirek Z. 1438        1/2
  5. Cimprich L. 1458 – Kalousová J. (H) 1699       0:1
  6. Šilar J. 1538 – Velešík M. 1640       1/2
  7. Večeř M. (H) 1460 – Vymazal M. 1600       0:1
  8. Balcar V. 1481 – Kýr M. 1269       1:0
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Řetůvka 3 3 0 0 9 17,5 : 6,5 11
2. TJ Štefanydes Polička B 3 3 0 0 9 17 : 7 13
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 2 0 0 6 13 : 3 11
4. ŠK Svitavy B 3 2 0 1 6 13,5 : 10,5 9
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 1 1 1 4 12,5 : 11,5 9
6. SK + Sokol Žamberk 3 1 0 2 3 11,5 : 12,5 6
7. ŠK Ustí na Orlicí C 2 1 0 1 3 7 : 9 4
8. TJ Slovan Moravská Třebová 3 1 0 2 3 9 : 15 4
9. Sokol Mistrovice 3 0 1 2 1 7 : 17 3
10. TJ Spartak Letovice B 3 0 0 3 0 8 : 16 4
11. ŠO Horní Čermná 2 0 0 2 0 4 : 12 2

Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – Výsledky 2. kola z 6. 11. 2022

ŠK Svitavy B – TJ Štefanydes Polička B; 3 : 5

  1. Bulva F. 1647 – Švanda A. 1891        1/2
  2. Kotva M. 1766 – Sodomka A. 1926        1/2
  3. Maděra S. 1694 – Stodola J. 1756        0:1
  4. Vodička M. 1725 – Navrátil L. 1747        1:0
  5. Riedl V. 1766 – Švanda R. 1704       0:1
  6. Křeček J. 1643 – Smejkal J. 1692       0:1
  7. Vymazal M. 1377 – Buchta M. 1626       1:0
  8. Brázda Z. 1408 – Simon J. 1607       0:1
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička B 2 2 0 0 6 12 : 4 11
2. ŠK Řetůvka 2 2 0 0 6 11 : 5 6
3. ŠK Svitavy B 2 1 0 1 3 8,5 : 7,5 6
3. ŠK + Sokol Žamberk 2 1 0 1 3 8,5 : 7,5 6
5. TJ Slovan Moravská Třebová 2 1 0 1 3 7,5 : 8,5 4
6. ŠK Ustí nad Orlicí C 2 1 0 1 3 7 : 9 4
7. ŠK Ustí na Orlicí D 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 4
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 1 1 1 7,5 : 8,5 5
9. Sokol Mistrovice 2 0 1 1 1 6,5 : 9,5 3
10. TJ Spartak Letovice B 2 0 0 2 0 5 : 11 2
11. ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 1 : 7 1

Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – Výsledky 1. kola z 16. 10. 2022

TJ Slovan Moravský Třebová – ŠK Svitavy B; 2,5 : 5,5

  1. Grepl P. 1852 – Bulva F. 1675        1:0
  2. Sojma Z. 1834 – Kotva M. 1775        0:1
  3. Meleško A. 1821 – Maděra S. 1674        1/2
  4. Horáček P. 1608 – Riedl V. 1738        1/2
  5. Šmíd F. (H) 1684 – Kalousová J. (H) 1693       0:1
  6. Navrátil M. (H) 1658 – Velešík M. 1639       1/2
  7. Endl V. 1559 – Vymazal M. 1581       0:1
  8. Mičík D. 1513 – Brázda Z. 1384       0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 7 : 1 7
2. SK + Sokol Žamberk 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 5
3. ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 4
4. ŠK Řetůvka 1 1 1 0 3 5,5 : 2,5 3
5. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 1 1 0 3 4,5 : 3,5 3
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
8. TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 2
9. TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 1
10. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 0
11. ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 1 : 7 1

 

Krajský přebor II Východ 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 9. kola z 27. 2. 2022 (Poslední kolo)

ŠK Svitavy B – ŠK Řetůvka; 3,5 : 4,5

  1. Ďuriančík M. 1777 – Kořínek P. H 1940           1/2
  2. Bulva F. 1687 – Vávra V. H 1843          0:1
  3. Maděra S. 1690 – Kykal Z. H 1773        0:1
  4. Václavík P. H 1760 – Vaníček J. 1683           0:1
  5. Křeček J. 1660 – Kylar P. 1721          0:1
  6. Moravec J. H 1622 – Šimek F. 1563          1:0
  7. Kalousová J. H 1676 – Branda Z. 1000         1:0
  8. Pospíšil J. 1640 – Mikulecký J. 1000         1:0
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 8 1 0 25 51,5 : 20,5 38
2. Proplast Česká Třebová 9 7 2 0 23 51,5 : 20,5 38
3. TJ Slovan Moravská Třebová 9 4 2 3 14 40 : 32 28
4. SK + Sokol Žamberk 9 4 2 3 14 38,5 : 33,5 26
5. ŠK Svitavy B 9 4 2 3 14 34,5 : 37,5 24
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 4 2 3 14 34,5 : 37,5 18
7. TJ Spartak Letohrad B 9 4 0 5 12 30 : 42 20
8. Sokol Mistrovice 9 2 0 7 6 27,5 : 44,5 18
9. ŠK Řetůvka 9 2 0 7 6 22,5 : 49,5 12
10. ŠO Horní Čermná 9 0 1 8 1 29,5 : 42,5 11

Krajský přebor II Východ 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 8. kola z 13. 2. 2022

ŠO Horní Čermná – ŠK Svitavy B; 3 : 5

  1. Pecháček T. 1828 – Ďuriančík M. 1777           0:1
  2. Dušek J. 1698 – Bulva F. 1687          1/2
  3. Kalousek M. 1720 – Vodička M. V 1719        1:0
  4. Soural T. 1617 – Maděra S. 1690           1/2
  5. Motl J. 1649 – Moravec J. H 1622          0:1
  6. Šilar J. 1549 – Bednář P. 1501          0:1
  7. Padrtka J. H 1553 – Kýr M. 1272         1/2
  8. Večeř M. H 1434 – Pospíšil J. 1640         1/2
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 8 7 1 0 22 45 : 19 33
2. Proplast Česká Třebová 8 6 2 0 20 46 : 18 34
3. TJ Slovan Moravská Třebová 8 4 2 2 14 38,5 : 25,5 28
4. SK + Sokol Žamberk 8 4 2 2 14 36 : 28 25
5. ŠK Svitavy B 8 4 2 2 14 31 : 33 21
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 3 2 3 11 30 : 34 16
7. TJ Spartak Letohrad B 8 3 0 5 9 25,5 : 38,5 17
8. Sokol Mistrovice 8 2 0 6 6 24 : 40 17
9. ŠK Řetůvka 8 1 0 7 3 18 : 46 8
10. ŠO Horní Čermná 8 0 1 7 1 26 : 38 9