Pozvánka na Valnou hromadu Šachového klubu Svitavy

Šachový klub Svitavy z.s. zve své členy na valnou hromadu.

Datum konání:  27.3.2022 ve 13:00 hodin
Místo konání: Svitavy, Kapitána Nálepky 39

    Program:

  1. zahájení
  2. slovo svolavatele, volba předsedajícího a zapisovatele
  3. zhodnocení sezóny 2021-2022
  4. zpráva o hospodaření spolku
  5. zpráva o mládeži
  6. členské příspěvky
  7. přebor klubu
  8. diskuse
  9. usnesení, závěr

Občerstvení zajištěno.

Pozvánka-na-Valnou-hromadu-Šachového-klubu-Svitavy-zapsaného-spolku.pdf

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 9. kola z 20. 02. 2022 (Poslední kolo)

Proplast Česká Třebová B – ŠK Svitavy C; 2 : 3

  1. Nikolinko A. 1125 – Pospíšil J. 1640        0:1
  2. Wetter Z. 1000 – Vymazal M. 1602        1:0
  3. Hudec J. 1138 – Bohuňovská T. 1105        0:1
  4. Nikolinko T. 1295 – Mráz V. 1136        1:0
  5. Tapušík E. 1136 – Tanko P. 1100       0:1
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 8 6 1 1 19 25 : 15 21
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 8 5 2 1 17 26,5 : 13,5 20
3. TJ Štefanydes Polička C 8 5 2 1 17 25 : 15 18
4. Sokol Městečko Trnávka 8 5 2 1 17 24 : 16 16
5. TJ Štefanydes Polička D 8 4 1 3 13 24 : 16 16
6. ŠK Svitavy C 8 2 1 5 7 15 : 25 12
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 1 5 7 14 : 26 8
8. TJ Lanškroun C 8 1 2 5 5 17 : 23 12
9. Proplast Česká Třebová B 8 0 1 7 1 9,5 : 30,5 8

4. kvalifikační turnaje mládeže

Konečné pořadí:
Do 10. let:
4. KT KPJ HD 10, Svitavy 5.2.2022

Do 12. let:
4. KT KPJ HD 12, Svitavy 5.2.2022

Do 14. let:
4. KT KPJ HD 14, Svitavy 5.2.2022

Do 16. let:
4. KT KPJ HD 16, Svitavy 5.2.2022

Průběžní postupující do KPJ kategorií HD 10 – HD 20:
Průběžný přehled postupujících do finále KPJ 2022 v kategoriích HD 10 – HD 20

Jednotlivá kola turnaje:
Do 10. let:
chess-results.com

Do 12. let:
chess-results.com

Do 14. let:
chess-results.com

Do 16. let:
chess-results.com

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 8. kola z 06.02.2022

ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička D; 1.5 : 3.5

  1. Bednář P. 1501 – Stodola J. V 1746        0:1
  2. Brázda Z. 1356 – Buchta M. 1625       1/2
  3. Kýr M. 1272 – Simon M. 1626        0:1
  4. Vymazal M. 1602 – Martínek M. 1299        1:0
  5. Bohuňovská T. 1105 – Langrová I. 1332        0:1
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 7 6 1 0 19 23,5 : 11,5 20
2. Sokol Městečko Trnávka 7 5 1 1 16 21,5 : 13,5 15
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 7 4 2 1 14 23 : 12 17
4. TJ Štefanydes Polička C 7 4 2 1 14 122 : 13 16
5. TJ Štefanydes Polička D 7 4 0 3 12 21,5 : 13,5 15
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 0 6 6 14 : 26 8
7. TJ Lanškroun C 7 1 2 4 5 15 : 20 11
8. ŠK Svitavy C 7 1 2 4 5 15 : 20 11
9. Proplast Česká Třebová B 7 0 1 6 1 7,5 : 27,5 6

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 7. kola z 23. 01. 2022

TJ Štefanydes Polička C – ŠK Svitavy C; 4.5 : 0.5

  1. Švanda A. V 1929 – Krušina A. 1546         1:0
  2. Navrátil L. V 1752 – Brázda Z. 1340         1:0
  3. Švanda R. 1714 – Pospíšil J. 1636         1/2
  4. Kašpar J. 1630 – Bohuňovská T. 1109         1:0
  5. Šimko Š. 1418 – Tanko P. 1100         1:0
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 6 5 1 0 16 20,5 : 9,5 17
2. Sokol Městečko Trnávka 6 5 1 0 16 19,5 : 10,5 15
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 6 4 1 1 13 20 : 9,5 15
4. TJ Štefanydes Polička C 6 3 2 1 11 19 : 11 15
5. TJ Štefanydes Polička D 6 3 0 3 9 18 : 12 12
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 2 0 5 6 12 : 23 6
7. TJ Lanškroun C 6 1 1 4 4 12,5 : 17,5 9
8. ŠK Svitavy C 6 1 1 4 4 10,5 : 19,5 8
9. Proplast Česká Třebová B 7 0 1 6 1 7,5 : 27,5 6

Hodnocení družstev:
KSJ2122_9

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 6. kola z 09. 01. 2022

ŠK Svitavy C – ŠK Ústí nad Orlicí E; 1:4

  1. Brázda Z. 1340 – Pokorný J. 1921        1/2
  2. Pospíšil J. 1636 – Krummer D. 1820        1/2
  3. Vymazal M. 1634 – Píše M. 1386        0:1
  4. Bohuňovská T. 1109 – Kobr M. H 1525        0:1
  5. Mráz V. 1122 – Čech M. 1675        0:1
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 6 5 1 0 16 20,5 : 9,5 17
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 5 4 1 0 13 19 : 6 15
3. Sokol Městečko Trnávka 5 4 1 0 13 16 : 9 13
4. TJ Štefanydes Polička C 5 2 2 1 8 14,5 : 10,5 11
5. TJ Štefanydes Polička D 5 2 0 3 6 13,5: 11,5 8
6. TJ Lanškroun C 5 1 1 3 4 10,5 : 14,5 8
7. ŠK Svitavy C 5 1 1 3 4 10 : 15 8
8. ŠK Ústí nad Orlicí D 6 1 0 5 3 9 : 21 4
9. Proplast Česká Třebová B 6 0 1 5 1 7 : 23 6

Krajská soutěž Jih 2021/2022 – PDŠS – výsledky 5. kola z 12. 12. 2021

ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠK Svitavy C; 1.5 : 3.5

  1. Volf J. V 1978 – Krušina A. 1556         1:0
  2. Šmajzrová D. H 1227 – Jirek Z. 1427         0:1
  3. Holásková V. 1443 – Pospíšil J. 1622         1/2
  4. Holásek T. 1159 – Vymazal M. 1253         0:1
  5. Růžička V. 1000 – Bohuňovská T. 1109         0:1
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 5 4 1 0 13 17,5 : 7,5 15
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 4 3 1 0 10 15 : 5 12
3. Sokol Městečko Trnávka 4 3 1 0 10 13 : 7 12
4. TJ Štefanydes Polička C 4 2 1 1 7 12 : 8 9
5. TJ Štefanydes Polička D 5 2 0 3 6 13,5: 11,5 8
6. ŠK Svitavy C 4 1 1 2 4 9 : 11 8
7. TJ Lanškroun C 4 1 1 2 4 8,5 : 11,5 7
8. ŠK Ústí nad Orlicí D 5 1 0 4 3 7 : 18 4
9. Proplast Česká Třebová B 5 0 0 5 0 4,5 : 20,5 4

Krajský přebor I 2021/2022 – PDŠS – výsledky 5. kola z 12.12.2021

ŠK Svitavy – 2222 ŠK Polabiny D;   1.5 : 6.5

  1. Horký P. H 1964 – Mojžíš J. V 2106           0:1
  2. Krušina P. 1905 – Jareš M. V 2113          0:1
  3. Maděra S. 1697 – Černý J. 2015        0:1
  4. Křeček J. 1657 – Trojan L. 1935           0:1
  5. Ďuriančík M. 1743 – Just P. 1954          0:1
  6. Moravec J. H 1585 – Liška K. 1685          1/2
  7. Velešík M. 1629 – Mácha M. H 1467         0:1
  8. Rosenkranz J. 1584 –         +:-
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Bohemia Pardubice 5 4 1 0 13 29 : 11 23
2. 2222 ŠK Polabiny E 5 4 1 0 13 22,5 : 17,5 13
3. ŠK Rapid Pardubice 5 4 0 1 12 25 : 15 18
4. 2222 ŠK Polabiny D 5 3 1 1 10 23,5 : 16,5 14
5. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 2 1 2 7 22 : 18 18
6. TJ Spartak Letohrad 5 2 1 2 7 22 : 18 13
7. ŠK Vysoké Mýto B 5 2 0 3 6 20,5 : 19,5 12
8. TJ Lanškroun B 5 2 0 3 6 18,5 : 21,5 11
9. ŠK při DDM Litomyšl 5 1 2 2 5 18,5 : 21,5 7
10. TJ CHS Chotěboř B 5 1 1 3 4 16,5 : 23,5 11
11. ŠK Svitavy 5 1 0 4 3 11 : 29 7
12. Sokol Zaječice 5 0 0 5 0 11 : 29 6