Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – výsledky 3. kola z 20. 11. 2022

ŠO Horní Čermná – ŠK Svitavy B; 3 : 5

  1. Kalousek M. 1704 – Bulva F. 1665        1/2
  2. Soural T. 1651 – Kotva M. 1780        1/2
  3. Dušek J. 1693 – Maděra S. 1680        0:1
  4. Motl J. 1619 – Jirek Z. 1438        1/2
  5. Cimprich L. 1458 – Kalousová J. (H) 1699       0:1
  6. Šilar J. 1538 – Velešík M. 1640       1/2
  7. Večeř M. (H) 1460 – Vymazal M. 1600       0:1
  8. Balcar V. 1481 – Kýr M. 1269       1:0
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Řetůvka 3 3 0 0 9 17,5 : 6,5 11
2. TJ Štefanydes Polička B 3 3 0 0 9 17 : 7 13
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 2 0 0 6 13 : 3 11
4. ŠK Svitavy B 3 2 0 1 6 13,5 : 10,5 9
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 1 1 1 4 12,5 : 11,5 9
6. SK + Sokol Žamberk 3 1 0 2 3 11,5 : 12,5 6
7. ŠK Ustí na Orlicí C 2 1 0 1 3 7 : 9 4
8. TJ Slovan Moravská Třebová 3 1 0 2 3 9 : 15 4
9. Sokol Mistrovice 3 0 1 2 1 7 : 17 3
10. TJ Spartak Letovice B 3 0 0 3 0 8 : 16 4
11. ŠO Horní Čermná 2 0 0 2 0 4 : 12 2

Krajský přebor I 2022/23 – PDŠS – Výsledky 3. kola z 13. 11. 2022

ŠK Svitavy – TJ Lanškroun B; 2,5 : 5,5

  1. Horký P. (H) 1968 – Solil R. (V) 1953        1:0
  2. Ďuriančík M. (H) 1873 – Pokorný T. (V) 2243        1/2
  3. Bulva F. 1675 – Švub J. 1840        0:1
  4. Kotva M. 1775 – Horák V. 1634        0:1
  5. Vodička M. 1708 – Kalousová J. 1693        1/2
  6. Riedl V. 1738 – Pokorný J. 1469        1/2
  7. Křeček J. 1649 – Večeř M. 1507        0.1
  8. Pospíšil J. 1635 – Senko J. 1608        0:1
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Rapid Pardubice A 3 2 1 0 7 17 : 7 12
2. ŠK Ústí nad Orlicí B 3 2 1 0 7 16 : 8 12
3. ŠK Bohemia Pardubice 3 2 1 0 7 15,5 : 8,5 12
4. TJ ŠO Chrudim 3 2 0 1 6 15 : 9 12
5. TJ CHS Chotěboř B 3 1 1 1 4 13,5 : 10,5 9
6. TJ Spartak Letohrad 3 1 1 1 4 12 : 12 9
7. ŠK při DDM Litomyšl 3 1 1 1 4 10,5 : 13,5 6
8. ŠK Svitavy 3 1 0 2 3 11 : 13 8
9. 2222 ŠK Polabiny E 3 1 0 2 3 9,5 : 14,5 5
10. TJ Lanškroun B 3 1 0 2 3 8,5 : 15,5 6
11. Proplast Česká Třebová 3 1 0 2 3 8 : 16 3
12. ŠK Rapid Pardubice B 3 0 0 3 0 7,5 : 16,5 4

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 3. kola z 13. 11. 2022

TJ Štefanydes Polička D – ŠK Svitavy C; 3,5 : 1,5

  1. Stodola J. (V) 1759 – Vymazal M. 1581        1:0
  2. Smejkal J. 1678 – Brázda Z. 1384        1/2
  3. Simon M. 1644 – Mráz V. 1098        1:0
  4. Šimko Š. 1389 – Vrabec L. 1260       0:1
  5. Kašpar J. 1622 – Kouřil J. 1000       1:0
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 3 3 0 0 9 12 : 3 11
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 3 3 0 0 9 9,5 : 5,5 7
3. ŠK Choceň 3 2 0 1 6 8 : 7 7
4. ŠO Sokol Městečko Trnávka 3 1 1 1 4 8,5 : 6,5 7
5. TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 : 4,5 4
6. TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 6 : 4 5
7. TJ Lanškroun C 2 0 0 2 0 3,5 : 6,5 2
8. ŠK Svitavy C 3 0 0 3 0 4,5 : 10,5 3
9. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2,5 : 12,5 1

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledek 2. kola z 30. 10. 2022

ŠK Svitavy C – ŠK Ústí nad Orlicí E; 1,5 : 3,5

  1. Jirek Z. (V) 1444 – Smola J. (V) 1741        1/2
  2. Vymazal M. 1581 – Dudla M. (V) 1651        0:1
  3. Bednář P. 1515 – Píše M. 1422        0:1
  4. Kýr M. 1280 – Švec J. 1522       0:1
  5. Vrabec L. 1260 – Pokorný M. 1100       1:0
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička D 2 2 0 0 6 8,5 : 1,5 8
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 2 2 0 0 6 6,5 : 3,5 5
3. ŠO Sokol Městečko Trnávka 2 1 1 0 4 6,5 : 3,5 6
4. TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 : 4,5 4
5. ŠK Choceň 2 1 0 1 3 4,5 : 5,5 4
6. TJ Lanškroun C 1 0 0 1 0 2 : 3 1
7. TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1
8. ŠK Svitavy C 2 0 0 2 0 3 : 7 2
9. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 2 : 8 1

Krajský přebor II Východ 2022/2023 – PDŠS – Výsledky 1. kola z 16. 10. 2022

TJ Slovan Moravský Třebová – ŠK Svitavy B; 2,5 : 5,5

  1. Grepl P. 1852 – Bulva F. 1675        1:0
  2. Sojma Z. 1834 – Kotva M. 1775        0:1
  3. Meleško A. 1821 – Maděra S. 1674        1/2
  4. Horáček P. 1608 – Riedl V. 1738        1/2
  5. Šmíd F. (H) 1684 – Kalousová J. (H) 1693       0:1
  6. Navrátil M. (H) 1658 – Velešík M. 1639       1/2
  7. Endl V. 1559 – Vymazal M. 1581       0:1
  8. Mičík D. 1513 – Brázda Z. 1384       0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 7 : 1 7
2. SK + Sokol Žamberk 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 5
3. ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 4
4. ŠK Řetůvka 1 1 1 0 3 5,5 : 2,5 3
5. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 1 1 0 3 4,5 : 3,5 3
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
8. TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 2
9. TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 1
10. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 0
11. ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 1 : 7 1

 

Krajská soutěž Jih 2022/2023 – PDŠS – Výsledky 1. kola z 9. 10. 2022

ŠK Choceň – ŠK Svitavy C; 3,5 : 1,5

  1. Marinov P. (H) 1751 – Jirek Z. (V) 1444        1:0
  2. Janeček F. 1616 – Pospíšil J. 1635        1/2
  3. Šmejdíř W. 1459 – Kýr M. 1280        1:0
  4. Flos P. 1551 – Bohuňovská T. 1119        1:0
  5. Luzar B. 1246 – Mráz V. 1098       0:1
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Choceň 1 1 0 0 3 3,5 : 1,5 3
2. TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 3,5 : 1,5 3
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 1 1 0 0 3 3 : 2 2
4. TJ Sokol Němčice 1 0 1 0 1 2,5 : 2,5 2
5. ŠO Sokol Městečko Trnávka 1 0 1 0 1 2,5 : 2,5 2
6. TJ Lanškroun C 1 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 2 : 3 1
8. TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1
9. ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 1,5 : 3,5 1

Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2022/23

1. kolo

Chotěboř B 4 – 2 ŠK Tramtáryje Svitavy
 1.  Jun Robert  1421  0 : 1  Brázda Zdeněk  1408
 2.  Jun Rostislav  1395  1 : 0  Václavíková Adriana  1089
 3.  Krupička Filip  1179  1 : 0  Rulíšek Ondřej  0
 4.  Junová Alexandra  0  1 : 0  Kopecký Lukáš  0
 5.  Nádvorník Matyáš  0  1 : 0  Pernica Jakub  0
 6.  Nádvorník Jakub  0  0 : 1  Vojta Patrik  0

 

2. kolo

 

TJ Štefanydes Polička 4 – 2 ŠK Tramtáryje Svitavy
 1.  Urban Stanislav  1161  0 : 1  Brázda Zdeněk  1408
 2.  Kvapil Paul  1258  1 : 0  Václavíková Adriana  1089
 3.  Bouška Pavel  0  1 : 0  Rulíšek Ondřej  0
 4.  Dolejš Mikuláš  1080  1 : 0  Kopecký Lukáš  0
 5.  Kössler Michal  0  1 : 0  Pernica Jakub  0
 6.  Chmelová Klára  0  0 : 1  Vojta Patrik  0

 

3. kolo

 

ŠK Tramtáryje Svitavy 4 – 2 TJ Sokol Zaječice
 1.  Brázda Zdeněk  1408  1 : 0  Křivský Jan  1056
 2.  Václavíková Adriana  1089  1 : 0  Koutná Simona  0
 3.  Rulíšek Ondřej  0  0 : 1  Zimmermann Jošt  0
 4.  Kopecký Lukáš  0  1 : 0  Křivský Matěj  1064
 5.  Pernica Jakub  0  1 : 0  Bednář Josef  0
 6.  Vojta Patrik  0  0 : 1  Kodeš Jakub  1053

 

Pořadí po 3. kole

Poř. Družstvo + = MP3 Body
 1.  ŠKM Damián Lanškroun B  3 0 0 9 13,5
 2.  ŠO Hlinsko  2 1 0 7 12,5
 3.  ŠS Železné hory C  2 1 0 7 11,5
 4.  TJ Štefanydes Polička  2 0 1 6 9,5
 5.  ŠK Ústí nad Orlicí  2 0 1 6 9,5
 6.  ŠS Železné hory B  1 0 2 3 10,5
 7.  Chotěboř B  1 0 2 3 8,5
 8.  ŠK Tramtáryje Svitavy  1 0 2 3 8
 9.  TJ Sokol Zaječice  0 0 3 0 5
 10.  ŠS Železné hory D  0 0 3 0 1,5

 

Kompletní výsledky:

KPDŽ 1. – 3. kolo.pdf

Krajský přebor PDŠS družstev v rapidu 2022

V sobotu 21. 5. 2022 se uskutečnil krajský přebor družstev v rapidu, kterého se zúčastnili i dvě družstva reprezentující náš oddíl. Celý turnaj skončil velkým a překvapivým úspěchem.

Obsah:
Konečné pořadí
Výsledky družstva A
Výsledky družstva B

Konečné pořadí

Poř. St.č. Družstvo Group Partie   +   =   – PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ Lanškroun A KP 7 6 0 1 18 20,5 19
2 2 2222 ŠK Polabiny KP 7 5 0 2 15 21 18
3 10 ŠK Svitavy A KP 7 4 2 1 14 17 15
4 1 ŠK Vysoké Mýto KP 7 4 2 1 14 16,5 13
5 5 TJ Jiskra Jaroměř 7 4 1 2 13 18 17
6 6 Region Panda senioři 7 4 0 3 12 15 13
7 3 ŠK Ústí nad Orlicí A KP 7 4 0 3 12 15 11
8 7 Spartak Letohrad – Dravci KP 7 3 2 2 11 15 14
9 8 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 7 3 1 3 10 16,5 13
10 9 ŠK Ústí nad Orlicí H KP 7 2 4 1 10 16 15
11 13 Region Panda mládež 7 3 1 3 10 15,5 13
12 19 Spartak Letohrad B KP 6 2 1 3 10 15,5 10
13 16 ŠK Svitavy B KP 6 2 1 3 10 15,5 9
14 11 Hacienda 82 7 3 1 3 10 12 9
15 20 TJ CHS Chotěboř B KP 6 1 3 2 9 16 11
16 18 TJ Lanškroun B KP 6 2 0 4 9 12 5
17 14 TJ CHS Chotěboř A KP 7 3 0 4 9 11,5 10
18 12 Spartak Rychnov nad Kněžnou 7 2 2 3 8 10 9
19 17 ŠO K a.s. Kunvald B KP 6 1 1 4 7 12 8
20 15 ŠO K a.s. Kunvald A KP 6 1 0 5 6 12 6
21 21 TJ Lokomotiva Česká Třebová KP 6 0 0 6 3 5,5 1

 

Výsledky družstva A

1. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 09:05
Šach. 20 TJ CHS Chotěboř B ELO 10 ŠK Svitavy A ELO 2 : 2
10/1 Tomek, Karel (w) 1746 Ďuriančík, Michal (b) 1642 1 – 0
10/2 Pejřimovský, Tadeáš Rubel (b) 1617 Václavík, Patrik (w) 1624 0 – 1
10/3 Jun, Rudolf (w) 1346 Moravec, Jakub (b) 1641 1 – 0
10/4 Jun, Rostislav (b) 1393 Kotva, Milan (w) 1944 0 – 1
2. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 10:00
Šach. 10 ŠK Svitavy A ELO 12 Spartak Rychnov nad Kněžnou ELO 3½: ½
6/1 Ďuriančík, Michal (w) 1642 Vizibla, Roman (b) 1947 ½ – ½
6/2 Václavík, Patrik (b) 1624 Palla, Rostislav (w) 1589 1 – 0
6/3 Moravec, Jakub (w) 1641 Cvejn, Jaroslav (b) 1570 1 – 0
6/4 Kotva, Milan (b) 1944 Tobiška, Jaroslav (w) 1588 1 – 0
3. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 11:00
Šach. 5 TJ Jiskra Jaroměř ELO 10 ŠK Svitavy A ELO 1 : 3
3/1 Prouza, Tomáš (w) 1944 Ďuriančík, Michal (b) 1642 0 – 1
3/2 Staněk, Petr (b) 1870 Václavík, Patrik (w) 1624 1 – 0
3/3 Bém, David (w) 1915 Moravec, Jakub (b) 1641 0 – 1
3/4 Martinovský, Miroslav (b) 1773 Kotva, Milan (w) 1944 0 – 1
4. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 12:00
Šach. 10 ŠK Svitavy A ELO 3 ŠK Ústí nad Orlicí A ELO 1½:2½
2/1 Ďuriančík, Michal (w) 1642 Kalousek, Vladimír (b) 1919 0 – 1
2/2 Václavík, Patrik (b) 1624 Poslušný, Martin (w) 1917 0 – 1
2/3 Moravec, Jakub (w) 1641 Volf, Jaroslav (b) 2044 ½ – ½
2/4 Kotva, Milan (b) 1944 Šimek, Zdeněk (w) 1916 1 – 0
5. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 13:30
Šach. 13 Region Panda mládež ELO 10 ŠK Svitavy A ELO 1½:2½
4/1 Kroulík, Václav (w) 1622 Ďuriančík, Michal (b) 1642 0 – 1
4/2 Dušánek, Michal (b) 1705 Václavík, Patrik (w) 1624 1 – 0
4/3 Mík, Tomáš (w) 1704 Moravec, Jakub (b) 1641 ½ – ½
4/4 Krautschneider, Daniel Jan (b) 1455 Kotva, Milan (w) 1944 0 – 1
6. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 14:30
Šach. 10 ŠK Svitavy A ELO 1 ŠK Vysoké Mýto ELO 2 : 2
2/1 Ďuriančík, Michal (w) 1642 FM Sabol, Marian (b) 2294 1 – 0
2/2 Václavík, Patrik (b) 1624 Ptáček, Luboš (w) 2090 0 – 1
2/3 Moravec, Jakub (w) 1641 Kosek, Jiří (b) 2044 0 – 1
2/4 Kotva, Milan (b) 1944 Lipavský, Dušan (w) 1965 1 – 0
7. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 15:30
Šach. 10 ŠK Svitavy A ELO 2 2222 ŠK Polabiny ELO 2½:1½
2/1 Ďuriančík, Michal (w) 1642 FM Jedlička, Aleš (b) 2197 ½ – ½
2/2 Václavík, Patrik (b) 1624 Brožka, Karel (w) 1975 0 – 1
2/3 Moravec, Jakub (w) 1641 Jiroušek, Jan (b) 2030 1 – 0
2/4 Kotva, Milan (b) 1944 Vařejčko, Josef (w) 2170 1 – 0

 

Výsledky družstva B

1. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 09:05
Šach. 16 ŠK Svitavy B ELO 6 Region Panda senioři ELO 1 : 3
6/1 Maděra, Stanislav (w) 1594 Daniel, Jiří (b) 1945 ½ – ½
6/2 Jirek, Zdeněk (b) 1562 Novotný, Josef (w) 2159 0 – 1
6/3 Vymazal, Marek (w) 1332 Mareš, Ilja (b) 1793 0 – 1
6/4 Brázda, Zdeněk (b) 1406 Hartman, Ivo (w) 1600 ½ – ½
2. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 10:00
Šach. 13 Region Panda mládež ELO 16 ŠK Svitavy B ELO 2 : 2
8/1 Kroulík, Václav (w) 1622 Maděra, Stanislav (b) 1594 0 – 1
8/2 Dušánek, Michal (b) 1705 Jirek, Zdeněk (w) 1562 1 – 0
8/3 Mík, Tomáš (w) 1704 Vymazal, Marek (b) 1332 1 – 0
8/4 Krautschneider, Daniel Jan (b) 1455 Brázda, Zdeněk (w) 1406 0 – 1
3. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 11:00
Šach. 16 ŠK Svitavy B ELO 20 TJ CHS Chotěboř B ELO 1 : 3
9/1 Maděra, Stanislav (w) 1594 Tomek, Karel (b) 1746 0 – 1
9/2 Jirek, Zdeněk (b) 1562 Pejřimovský, Tadeáš Rubel (w) 1617 0 – 1
9/3 Vymazal, Marek (w) 1332 Jun, Rudolf (b) 1346 1 – 0
9/4 Brázda, Zdeněk (b) 1406 Jun, Rostislav (w) 1393 0 – 1
4. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 12:00
Šach. 16 ŠK Svitavy B ELO 12 Spartak Rychnov nad Kněžnou ELO 1½:2½
10/1 Maděra, Stanislav (w) 1594 Vizibla, Roman (b) 1947 ½ – ½
10/2 Jirek, Zdeněk (b) 1562 Palla, Rostislav (w) 1589 0 – 1
10/3 Vymazal, Marek (w) 1332 Cvejn, Jaroslav (b) 1570 0 – 1
10/4 Brázda, Zdeněk (b) 1406 Tobiška, Jaroslav (w) 1588 1 – 0
6. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 14:30
Šach. 18 TJ Lanškroun B ELO 16 ŠK Svitavy B ELO 1 : 3
9/1 Senko, Ján (w) 1670 Maděra, Stanislav (b) 1594 ½ – ½
9/2 Palla, Stanislav (b) 1658 Jirek, Zdeněk (w) 1562 ½ – ½
9/3 Křivohlávek, Josef (w) 1404 Vymazal, Marek (b) 1332 0 – 1
9/4 Farkaš, Jan (b) 1115 Brázda, Zdeněk (w) 1406 0 – 1
7. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 15:30
Šach. 17 ŠO K a.s. Kunvald B ELO 16 ŠK Svitavy B ELO 1 : 3
8/1 Matoulek, Václav (w) 1572 Maděra, Stanislav (b) 1594 0 – 1
8/2 Dvořák, Eduard (b) 1640 Jirek, Zdeněk (w) 1562 0 – 1
8/3 Štěpán, Stanislav (w) 1659 Vymazal, Marek (b) 1332 1 – 0
8/4 Štěpánek, Radek (b) 0 Brázda, Zdeněk (w) 1406 0 – 1

Velikonoční turnaj Městečko Trnávka

V sobotu 16. 4. 2022 se hráči našeho oddílu zúčastnili tradičního turnaje v bleskovém šachu konaném v Městečku Trnávce. Konečné pořadí po všech 16 kolech můžete vidět níže.

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Plát Vojtěch CZE 2548 12,5 0 156,5 164
2 17 Gajdoš Daniel CZE 1997 12 0 153,5 161
3 8 Matoušek Petr CZE 2085 11,5 0 150,5 158
4 11 Jiroušek Jan CZE 2057 11 0 154 162
5 7 FM Vrána František CZE 2111 10,5 0 156 164,5
6 10 Zapletal Jiří CZE 2067 10,5 0 154,5 161
7 2 FM Jedlička Aleš CZE 2222 10,5 0 154 161,5
8 6 Pokorný Tomáš CZE 2126 10,5 0 153,5 160,5
9 3 Vařejčko Josef CZE 2170 10,5 0 149 157
10 27 Vránová Zdeňka CZE 1876 10,5 0 140,5 147,5
11 46 Holásek Vojtěch CZE 1750 10,5 0 140 142
12 4 Závůrka Roman CZE 2161 10 0 154 162
13 35 Lihotský Lukáš CZE 1795 10 0 151 155
14 9 Hácha Aleš CZE 2080 10 0 150,5 157,5
15 12 CM Strašil Pavel CZE 2046 10 0 145 153
16 18 Houška Bronislav CZE 1954 10 0 139,5 147
17 14 Lorenc Oldřich CZE 2034 10 0 135 141,5
18 13 Volf Jaroslav CZE 2044 10 0 134,5 140,5
19 15 Holásek Pavel CZE 2022 9,5 0 145 152,5
20 19 Solil Roman CZE 1952 9,5 0 139 145
21 29 Mikyska Kamil CZE 1854 9,5 0 137,5 142
22 28 Hájek Pavel CZE 1875 9,5 0 137 143
23 59   Moravec Jakub CZE 1628 9,5 0 133,5 139,5
24 62   Václavík Patrik CZE 1612 9,5 0 127,5 130,5
25 5 Šmajzr Martin CZE 2145 9 0 134 140,5
26 22 Tichý Miroslav CZE 1930 9 0 133,5 140
27 16 Kastner Oldřich CZE 2013 9 0 132,5 139,5
28 21 Lorenc Adam CZE 1935 9 0 132,5 139
29 39   Riedl Vladimír CZE 1774 9 0 131 137,5
30 30 Kameník David CZE 1839 9 0 130,5 137
31 34 Reichl Roman CZE 1800 9 0 124,5 131
32 56   Bulva František CZE 1650 9 0 124,5 127,5
33 51 Cimprich Miroslav CZE 1659 9 0 122,5 128,5
34 54 Senko Ján CZE 1656 9 0 122,5 128
35 20   Kotva Milan CZE 1944 9 0 120 126
36 50 Tkadleček Petr CZE 1670 8,5 0 135,5 141,5
37 31 Sojma Zdeněk CZE 1833 8,5 0 135 141
38 32 Zdráhal Václav CZE 1826 8,5 0 130 135,5
39 24 Kalousek Vladimír CZE 1919 8,5 0 124,5 131
40 25 Marek Jiří CZE 1916 8,5 0 120,5 126,5
41 58   Pospíšil Jan CZE 1635 8,5 0 112 116
42 76 Leksová Soňa CZE 1471 8 0 135,5 142
43 47 Hubený Pavel CZE 1696 8 0 132,5 139
44 23 Mareš Petr CZE 1928 8 0 131 135,5
45 40 Veselý Miroslav CZE 1772 8 0 131 134
46 38 Kylar Pavel CZE 1775 8 0 127 133,5
47 42 Snášel Michal CZE 1766 8 0 126 132
48 26 Meleško Andrij CZE 1878 8 0 120,5 126
49 44 Marcikán Tomáš CZE 1755 8 0 118,5 118,5
50 77 Večeř Martin CZE 1463 8 0 117 121,5
51 60 Vaníček Jan CZE 1618 8 0 112 112
52 41 Sedlák Ivo CZE 1767 7,5 0 127,5 133,5
53 49 Horáček Petr CZE 1692 7,5 0 125,5 132
54 33 Sodomka Adam CZE 1811 7,5 0 124 130
55 65 Holásková Veronika CZE 1589 7,5 0 123,5 129,5
56 83 Cimprich Lukáš CZE 1319 7,5 0 119 125
57 67 Mojžíšek Jiří CZE 1577 7,5 0 118 124
58 81 Mičík Dan CZE 1332 7,5 0 118 124
59 94 Švancara David CZE 0 7,5 0 117 121
60 48 Glembek Bohumír CZE 1693 7,5 0 116 118
61 64 Hampl Martin CZE 1589 7,5 0 115,5 121,5
62 55 Buchta Martin CZE 1652 7,5 0 114,5 118,5
63 43 Ševčík Luboš CZE 1766 7,5 0 113,5 119,5
64 68 Macek Oldřich CZE 1558 7,5 0 112 114
65 66 Kalousová Julie CZE 1585 7 0 123 123
66 36 Smejkal Jan CZE 1783 7 0 119 125
67 63 Havel Jan CZE 1611 7 0 118 124
68 74 Pokorný Jiří CZE 1487 7 0 116,5 122
69 53 Liebl Pavel CZE 1657 7 0 115 121
70 71 Reichl Luboš CZE 1510 7 0 112,5 112,5
71 85 Švancara Jaroslav CZE 1231 7 0 111,5 117,5
72 84 Profousová Věra CZE 1311 7 0 108,5 110,5
73 37 Grepl Pavel CZE 1778 7 0 107 107
74 52 Palla Stanislav CZE 1658 7 0 99,5 103,5
75 90 Dvořák Jan CZE 0 7 0 96 96
76 57 Mikulášek Petr CZE 1635 6,5 0 116,5 123
77 45 Brácha Pavel CZE 1750 6,5 0 115 120,5
78 86 Kalousová Eva CZE 1165 6,5 0 114 118,5
79 69 Sysr Pavel CZE 1546 6,5 0 107,5 110,5
80 61 Beneš David CZE 1617 6,5 0 106,5 106,5
81 89 Brůna Filip František CZE 0 6,5 0 103,5 105,5
82 92 Palášek Tadeáš CZE 0 6,5 0 92,5 92,5
83 72   Krušina Adolf CZE 1498 6 0 117 119
84 75 Špinler Bronislav CZE 1485 6 0 105,5 108,5
85 78   Kýr Michal CZE 1435 6 0 102 102
86 80 Kouřil Eduard CZE 1353 6 0 101 103
87 88 Vykoupil Lukáš CZE 1150 6 0 96,5 96,5
88 79 Křivohlávek Josef CZE 1398 5,5 0,5 93,5 93,5
89 73 Dvořáček Alois CZE 1493 5,5 0,5 87 87
90 70 Padrtka Jiří CZE 1541 4,5 0 91 91
91 82 Lapáček Luboš CZE 1328 4 0 94 94
92 87   Mráz Václav CZE 1165 3 0 94,5 94,5
93 93 Šuman Václav CZE 0 2 0 92 92
94 91 Marcikán David CZE 0 0 0 91,5 93,5

Krajský přebor I 2021/2022 – PDŠS – Výsledky 11. kola z 27. 3. 2022 (Poslední kolo)

ŠK Svitavy – ŠK při DDM Litomyšl; 6 : 2

  1. Kotva M. 1839 – Nešpor J. H 1926           1/2
  2. Charvát J. H 1907 – Doseděl J. H 2021          1/2
  3. Ambrožová L. 1821 – Zeman M. 1909        1:0
  4. Riedl V. 1753 – Šváb J. 1839           0:1
  5. Václavík P. H 1756 – Odstrčil J. 1802          1:0
  6. Ďuriančík M. 1827 – Zeman L. 1788          1:0
  7. Bulva F. 1677 – Seidl J. 1649         1:0
  8. Moravec J. H 1644 –         +:-
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 2222 ŠK Polabiny E 11 9 2 0 29 54,5 : 33,5 36
2. ŠK Rapid Pardubice 11 9 1 1 28 59 : 29 40
3. ŠK Bohemia Pardubice 11 7 1 3 22 53,5 : 34,5 39
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 7 1 3 22 51,5 : 36,5 38
5. TJ CHS Chotěboř B 11 6 1 4 19 48 : 40 35
6. 2222 ŠK Polabiny D 11 5 2 4 17 48 : 40 30
7. TJ Lanškroun B 11 5 1 5 16 44 : 44 27
8. ŠK při DDM Litomyšl 11 3 2 6 11 39 : 49 19
9. TJ Spartak Letohrad 11 3 2 6 11 37,5 : 50,5 19
10. ŠK Svitavy 11 2 1 8 7 31,5 : 56,5 21
11. ŠK Vysoké Mýto B 11 2 0 9 6 36,5 : 51,5 19
12. Sokol Zaječice 11 1 0 10 3 25 : 63 13